Протягом січня – травня 2023 року до Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області звернулися 1571 суб’єктів господарювання щодо надання адміністративних послуг, в тому числі:
• Видано 794 довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;
• видано відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків 192 громадянам;
• зареєстровано платником єдиного податку 90 фізичних осіб – підприємців, видано витягів з реєстру платників єдиного податку – 184;
• зареєстровано 64 реєстраторів розрахункових операцій, 93 книги обліку розрахункових операцій, 23 розрахункових книжок.

Крім цього за звітний період сформовано та видано 22 витяги з реєстру платників податку на додану вартість.

Щоденно опрацьовувалися відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо реєстрації та обліку платників.

Окрім надання адміністративних послуг, в ЦОП Макарівської ДПІ платникам та громадянам надавалися консультативні та інформаційні послуги щодо порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, окремих питань щодо користування електронними сервісами ДПС, щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Також приймали вхідну кореспонденцію, проводили роботу по взяттю на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, погоджували довідки-розрахунки про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску.

До послуг платників – 2 комп’ютера, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

Звертаємо увагу, що з переліком адміністративних послуг, які надаються в центрі обслуговування платників Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області можна ознайомитися на субсайті ГУ ДПС у Київській області на банері «Центри обслуговування платників».