За 2021 рік з питань отримання адміністративних послуг до Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області звернулось 3890 суб’єктів господарювання. Найбільш запитуваною адміністративною послугою є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Всього за 2021 рік надано 4030 адміністративних послуг, з них:

• видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 1925;
  • видача відомостей з державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми /джерела виплачених доходів та утриманих податків – 349;
  • реєстрація платника єдиного податку – 671;
  • надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 412;
  • реєстрація книг обліку розрахункових операцій –298;
  • реєстрація РРО та розрахункових книжок – 324.

Нагадуємо, що перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.