Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

За майже рік дії урядової програми «єРобота» 442 підприємці Київщини отримали від держави мікрогранти для започаткування або розвитку бізнесу в рамках проєкту «Власна справа».

Наразі триває 11 хвиля прийому заяв на участь у цій програмі.

Часто нам ставлять питання: «Чи можливо внести зміни до бізнес-плану?».

Відповідаємо – так, можливо!

Розповідаємо про можливість зміни цільового призначення отримання коштів мікрогранту.

Як це зробити?

Отримувач має звернутися до Державного центру зайнятості (01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10) з відповідною письмовою заявою, викладеною в довільній формі, та обґрунтуваннями зміни цільового призначення, до якої додаються:

  1. три примірники підписаної отримувачем додаткової угоди до договору про надання мікрогранту із заповненням реквізитів отримувача;
  2. три примірники бізнес-плану (з урахуванням змін, що пропонуються отримувачем) – обидві частини (описова та план надходжень і витрат) повинні бути завізовані отримувачем на кожній сторінці.

Заява має бути підписана отримувачем гранту, також у ній варто вказати свої контакти та електронну пошту.

Рішення про зміну цільового призначення отримання коштів мікрогранту приймається комісією Державного центру зайнятості (надалі – ДЦЗ) на найближчому засіданні комісії.

У разі прийняття такого рішення, ДЦЗ протягом 5 робочих днів повідомляє про зміни уповноважений банк та направляє повідомлення про зміну цільового призначення на електронну пошту, зазначену у документах заявника, а через “Укрпошту” – повідомлення про погодження змін, підписаною ДЦЗ додатковою угодою та примірником бізнес-плану на адресу отримувача, зазначену ним у додатковій угоді.

Про відмову заявник також повідомляється через електронну пошту та письмово – через “Укрпошту”.

Київська обласна служба зайнятості запрошує всіх, хто має бізнес-ідею та бажає її втілити, подати заявку для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Розмір гранту за цією програмою – від 50 тис. до 250 тис. грн (у залежності від кількості створених робочих місць).

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» можна через портал Дія прямо зараз: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

Особи, які отримали відмову у фінансуванні в минулих періодах, мають можливість подати заявку повторно.

Кінцевий термін проєкту –19 листопада 2023 року.

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших
Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl
Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/
на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/.