Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

✨ У “Молодіжному коворкінг-просторі”, що знаходиться в ЦТДЮ імені Данила Туптала, відбулася цікава зустріч, присвячена актуальній темі української мови, звичаїв, народних традицій та символів.

🏵 Амбасадорами цієї події стали учасниці дівочого фольклорного гурту “Folk Ruzha”.

Зустріч пройшла у формі діалогу, обговорення та дискусії, що дало можливість учасникам висловити свої думки, обмінятися ідеями та зробити цікаві висновки.

Ведучі запропонували присутнім одягнути та порівняти сучасні “вишиванки” з автентичним українським строєм, який носили наші пращури.

Кожен учасник мав можливість не тільки почути й побачити красу нашої мови, але й дізнатися більше про історію та культуру українського народу.

Не оминули увагою й музичні уподобання. Зустріч розпочалася з виконання української народної пісні, а завершилася розучуванням весняної співанки.

☝️Важливо, що ставлення до національних цінностей на цій зустрічі формували самі однолітки, що робить цю подію ще більш значущою.

Такі заходи сприятимуть формуванню національної свідомості дітей, любові до рідної землі, гордості за минуле і сучасне України.