Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ЖБК та учасники ініціативних груп нашої громади взяли участь у заході на тему: «Відновлення багатоквартирних будинків» та можливості отримання фінансування пошкоджених багатоквартирних будинків внаслідок російської агресії за Програмою «ВідновиДІМ» (зміни в Програмі) та Програмою підтримки ОСББ Київської обласної військової адміністрації.

Захід відбувся в рамках співпраці Макарівської селищної ради і Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації та громадської організації «Рада ОСББ Київської області».

Пілотний етап програми, що стартував зокрема на території Київської області, вже активно діє. Взяти в ньому участь можуть пошкоджені внаслідок війни будинки, в яких створені ОСББ.

Про можливості отримання фінансування таких будинків за Програмою «ВідновиДІМ» та Програмою підтримки ОСББ Київської обласної військової адміністрації, супровід ОСББ, підтримка у створенні ОСББ, розповіли спеціаліст департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської ОВА Наталія Шевченко та голова громадської організації «Рада ОСББ Київської області» Вікторія Коломієць.

Під час заходу присутні детально розглянули правила подачі заяв на участь у програмі, типові помилки, що допускаються ОСББ у заявках, і шляхи їх уникнення.