Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Підлітки Андріївської гімназії стали учасниками зворушливого й надихаючого проекту “Діти війни. Випускник 2024”, організованого волонтерською організацією “Help Ukraine Monaco” та Благодійним фондом Світлани Легкої “Світлий”. Цей проект присвячений випускникам України, яким довелося жити та навчатися у складні часи через російську агресію.

Незважаючи на складні часи, юні випускники не втратили віри у світле майбутнє. Завдяки проекту вони змогли відчути себе справжніми зірками, взявши участь у фотосесії в образах для випускного.

📸 👗Зіркові стилісти Андрій Юдін, Лена Твеліна, Лєра Горностай, Костя Сияниця та інші, відомі українські фотографи Антон Кулаковський та Вальдемар Горлушко для випускників створили святкові зачіски та макіяж. Окрім чудових фото, всі учасники зйомок отримали в подарунок вбрання та взуття з фотосету, що стане приємним спогадом про цей важливий день. А на урочистостях з нагоди останнього дзвоника випускникам гімназії подарували фотоальбоми та потужні павербанки, щоб вони завжди могли бути на зв’язку з рідними.

Проект “Діти війни. Випускник 2024” став чудовою можливістю для наших випускників відчути себе справжніми зірками та зберегти на згадку про цей важливий етап у своєму житті красиві та щирі фотографії.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цього проекту та зробив його таким незабутнім!

🤗 Ми пишаємося нашими випускниками та бажаємо їм щасливого та мирного майбутнього!