Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Дороги є однією із самих болючих тем для мешканців громади, особливо дороги, які об’єднують населені пункти. Наші стратегічні громадські артерії застаріли, подекуди є ділянки покриті вибоїнами.

Я говорив і повторюю – дороги є не тільки засобом комфортного пересування мешканців громади, але й тим засобом, який має витримувати економічне навантаження. Неможливо умовити інвесторів користуватись дорогами, які не бачили капітального ремонту десятиріччями.

Але проблема в тому, що балансоутримувачем більшої частини протяжності всіх цих доріг є не громада, а Київська область. І навіть якщо балансоутримувачем була б Макарівська громада, то це лише спростило б певні документальні процеси, але реалізувати такі масштабні проекти капітальних ремонтів доріг без підтримки бюджетів вищих рівнів було б просто неможливо.

Моїм важливим приорітетом було знайти політико-бюрократичне рішення для початку цього процесу, знайти лобістів нашої громади у найвищих органах державної влади.

Я провів багато зустрічей, заручився підтримкою посадових осіб та депутатів. Послідовно доводив їм необхідність зрушень у цьому напрямку і системна робота дала свої перші видимі результати.

На розроблення лише проектної документації з капітальних ремонтів доріг Макарівської громади виділено загалом більше 15 млн. грн.

Мова йде про дороги С101407 Липівка-Березівка, О101415 Макарів-Комарівка, О101401 Макарів-Рожів. Відповідні тендери вже оголошено у електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Я щиро вдячний всім причетним, які відстоювали і відстоюють інтереси нашої громади – найвищим посадовцям виконавчої влади, депутатам. За нашим проханням вони відчинили перед нами двері можливостей.

І це перший важливий крок, який дозволить вже скоро оновити наші дороги, зробити їх більш зручними, безпечними та комфортними для мешканців і гостей громади. Впевнений, що наявність якісних доріг, які прямо впливають на здатність ефективно організувати логістику, дозволить і бізнесу по іншому оцінити можливості нашої громади.

Рухаємось далі вперед до реалізації наших планів і ями на цьому шляху не стануть нам на заваді!

Макарівський селищний голова
Вадим Токар