Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Наша громада зазнала масштабних руйнувань внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ. Більше 3000 будівель постраждало в більшій чи меншій мірі. Війна триває, з виділенням коштів непросто, але і в цих умовах ми намагаємось знайти різні можливості для відновлення медичної, освітньої інфраструктури та житла наших мешканців.

Ми розпочинали з відновлення вікон у багатоквартирних будинках, але зараз паралельно приступили до відновлення вікон і у приватних будинках. Вже замінено пошкоджені вікна у 24 таких будинках – це 15 будинків у Макарові та 9 в Андріївці.

114 вікон вже встановлено у терапевтичному корпусі Макарівської лікарні. Там також змонтована вхідна група будівлі і наразі триває ремонт даху. Ці роботи плануємо закінчити в найкоротші терміни, щоб мешканці громади могли отримувати необхідну медичну допомогу.

Продовжуємо відновлення закладів і освітньої мережі. На черзі заміна пошкоджених вікон у Маковищанській гімназії та дитячому садку у Людвинівці, вікна туди вже доставлені.