Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Минулої п’ятниці до нас з робочим візитом завітали представники Делегації Європейського Союзу в Україні Станіслав Тошков та Андрій Бандура спільно з представниками NEFCO Ukraine Дмитром Іваненком та Тетяною Литвин.

Мета візиту – здійснення контролю з боку ЄС за ходом реалізації проекту «Підтримка ЄС з відновлення Макарова» та складання дорожньої карти щодо подальшого його впровадження. 

Нагадаємо, що 24 березня 2023 року Макарівська селищна рада підписала грантову угоду з Представництвом ЄС в Україні. За її умовами селищна рада отримала грант на відбудову двох садочків у Макарові, які були повністю зруйновані під час активної фази бойових дій, та на капітальний ремонт з термомодернізацією приміщення ліцею № 2, поліклініки та терапевтичного корпусу Макарівської лікарні, які також були пошкоджені у березні 2022 року. 

У ході зустрічі селищний голова Вадим Токар прозвітував по виконанню робіт на кожному об’єкті:

  1. На території дитячих садочків «Барвінок» та «Теремок» було проведено повний демонтаж залишків зруйнованих будівель, підготовлено будівельні майданчики до початку будівництва та виготовлено проектно-кошторисну документацію. Для будівництва садочку «Барвінок» вже обрано підрядника. Заплановано, що будівництво ЗДО «Барвінок» розпочнеться наприкінці березня цього року. Щодо будівництва ЗДО «Теремок» триває процедура погодження підрядника. 
  2. По капітальному ремонту ліцею №2 обрано підрядника, який наразі розробляє проектно-кошторисну документацію. Планується, що капітальний ремонт у ліцеї №2 завершиться до 1 вересня цього року. 
  3. По капітальному ремонту та термомодернізації поліклініки та терапевтичного корпусу обрано підрядника. Наразі триває процедура підписання контракту.

Усі закупівлі в рамках грантової угоди проводяться відповідно до Політики та процедур закупівель NEFCO та у супроводі експертів NEFCO, Sweco та Garde Consulting.

Наступний візит представників ЄС до нашої громади заплановано на квітень цього року.

Безмежно вдячні нашим партнерам за допомогу у відбудові нашої громади. Рухаємося далі до перемоги та повної відбудови!