Головне управління ДПС у Київській області вже неодноразово повідомляло про випадки телефонного шахрайства.

Так, нещодавно у місті Тетіїв шахраї продовжили працювати за традиційною схемою – телефонують з мобільного номеру +38(068)412-87-17, представляються працівниками податкової служби та вимагають у суб’єктів господарювання перерахування коштів на банківські карти на потреби податкової служби.

Головне управління ДПС у Київській області просить платників податків, до яких телефонують нібито фахівці податкової служби, бути уважними та не реагувати на прохання шахраїв. А у разі надходження дзвінків від імені нібито працівників податкової служби з будь-якими незаконними вимогами, слід відразу повідомляти Національну поліції України та управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Київській області (200-37-82).