Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області наголошує суб’єктам господарювання, що для економії власного часу необхідно користуватися електронними сервісами податкової служби.

Так, під час чергової зустрічі платників податків з працівниками ЦОП було надано практичну допомогу у користуванні електронними сервісами, які дають змогу оперативно отримати необхідну інформацію та полегшують спілкування з органами ДПС.

Зокрема, подання податкової звітності, надсилання запитів, перегляд необхідної інформації, оплата податків та зборів, тощо за допомогою Електронного кабінету.

Податківці зауважили, що для користування послугами Електронного кабінету необхідно мати електронний цифровий підпис.

При проведенні заходу також нагадали присутнім про початок кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році, та продовження кампанії одноразового добровільного декларування активів громадян.

Проведення таких навчань допомагає платникам податків максимально використовувати можливості Електронного кабінету та сервісів ДПС.