Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

В Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» про застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку. На запитання дозвонювачів відповідав в.о. начальника ДПІ Олександр Омельченко.

Платників цікавили питання щодо змін у застосуванні РРО/ПРРО у зв’язку з прийняттям Закону України від 30.06.2023 №3219 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Чимало запитань стосувалися порядку застосування РРО чи ПРРО для ІІ та ІІІ груп платників єдиного податку. Цікавилися відновленням відповідальності за порушення вимог закону про застосування РРО.

Переважна кількість питань стосувалася порядку встановлення ПРРО (програмного реєстратора розрахункових операцій).

Олександр Омельченко пояснив, що платники можуть завантажити з веб-порталу ДПС України та встановити програмне забезпечення для ПРРО на будь-який зручний пристрій, який є у них в наявності, та детально ознайомив з процедурою реєстрації ПРРО. Суб’єкти господарювання отримали фахові вичерпні відповіді всі запитання.