Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Захід відбувся 03.08.2023 року за участю начальника Макарівської ДПІ Лілії Джиги, головного державного інспектора Бучанського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Олени Бараш та керівництва Макарівської ОТГ.

Про порядок обчислення та нарахування мінімального податкового зобов’язання громадянам розповіла Лілія Джига. Вона наголосила, що вперше мінімальне податкове зобов’язання визначається контролюючим органом за податковою адресою фізичної особи по всім земельним ділянкам, які знаходяться у власності та / або користуванні, розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь за 2022 ріу у 2023 році.

Про важливість обміну інформацією між податковою службою та Макарівською ОТГ для сплати майнових податків до місцевих бюджетів розповіла головний державний інспектор Бучанського відділу податків і зборів з фізичних осіб Олена Бараш.

Підбиваючи підсумки, Лілія Джига подякувала учасникам зустрічі за співпрацю та висловила впевненість в успішності вжиття спільних заходів щодо виявлення та залучення додаткових джерел надходжень до місцевих бюджетів.