🏥🛏 Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Макарівської селищної ради отримала гуманітарну допомогу у вигляді багатофункціональних ліжок, медичних ліжок, візків для інвалідів, приліжкових тумбочок, м’яких крісел, стільців дерев’яних та м’яких, кушеток-каталок, а також ультразвуковий діагностичний апарат.

В умовах воєнного часу така підтримка вкрай важлива, ця допомога значно покращить умови перебування пацієнтів нашої громади на стаціонарному лікуванні та забезпечить надання якісних медичних послуг.

🤝 Щиро дякуємо нашим друзям Leticia San Martin, Nadiya Sohor, Colegio de Enfermería de Navarra / Nafarroako Erizainen Elkargo, GRUPO 40 + Iniciativa enfermera, Be an Angel e.V., Friends of Be an Angel, Жіночий рух “ЗА Майбутнє”, Irina Suslova за підтримку та надану допомогу у цей складний для нашої країни час.