З метою покращення надання невідкладної медичної допомоги населенню, з бюджету Макарівської селищної ради було виділено кошти у сумі 525 000,00 грн. для придбання легкового автомобіля спеціалізованого призначення на базі RENAULT DUSTER.

В результаті проведення процедури відкритих торгів укладено договір на закупівлю автомобіля ціною 520 500,00 грн.

25 жовтня комунальне некомерційне підприємство «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Макарівської селищної ради отримало новенький автомобіль невідкладної медичної допомоги.

Наразі триває процедура реєстрації, страхування та виготовлення норм витрат палива для автомобіля. Після завершення всіх необхідних процедур, автомобіль буде передано в експлуатацію до Відділення невідкладної медичної допомоги КНП «Макарівський центр ПМСД» МСР.

Кожен житель нашої громади має отримати якісну медичну допомогу й, що важливо, одержати її вчасно.

Лікар за будь-яких погодних умов і стану доріг зможе дістатися до пацієнтів на цьому авто.

Новий автомобіль стане порятунком для жителів громади, що потребують постійного нагляду лікаря, а особливо, віддалених населених пунктів громади.