Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

✨ Сьогодні, 26 березня, Вадим Токар, Макарівський селищний голова взяв участь у відкритті Макарівського молодіжного коворкінг-простору, який знаходиться в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала.

Сучасний молодіжний простір стане осередком для народження нових ідей, навчання і дозвілля молоді та підлітків, цікавих зустрічей та комунікацій.

Створення такого простору стало можливим завдяки співпраці Макарівської селищної ради з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, громадської організації “YouthUp” за підтримки Німецького банку розвитку KfW та громадської спілки “Всеукраїнська фундація “Шлях нескорених” за рахунок грантової підтримки в межах програми “ТРИМАЙ”.

🧑‍💻💫 Нове приміщення дасть молоді широкі можливості планувати заходи та впроваджувати ідеї, брати участь у тренінгах, семінарах, майстер – класах з арт-терапії, проводити та реалізовувати інші молодіжні ініціативи.

👉 Вже найближчим часом заплановані перші заходи:
▫️тренінги з кібербезпеки та профорієнтації;
▫️зустрічі з військовослужбовцями, ветеранами та волонтерами;
▫️майстер-клас з арт-терапії.

Коворкінг-простір буде відкритий для всіх молодих людей нашої громади. Тут кожен зможе знайти для себе щось цікаве та корисне.

🤝 Дякуємо всім партнерам за допомогу у створенні простору для нашої молоді.

Віримо, що він стане місцем, де молодь зможе творити, розвиватися та змінювати нашу країну на краще!