Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Сьогодні і надалі Макарівська селищна рада працює в штатному режимі

✅ Відповідно до розпорядження Макарівського селищного голови від 22.02.2022 № 31, робочою групою в складі заступника селищного голови Анатолія Карбовського, провідного інженера Макарівського гідрокомплексу Ірпінської дільниці БУВР середнього Дніпра, спеціалістами відділу ЖКГ, спільно з старостою Великокарашинського старостинського округу Петром Волошиним та керівником КП “Карашин-сількомунгосп” Мариною Старовойт було проведено обстеження гідротехнічної споруди в с. Великий Карашин.

📌Комісією зазначено про часткову відсутність технологічного обладнання, незадовільний стан залізо-бетонних конструкцій водоскидної споруди, необхідність проведення робіт з облаштування грунтової дамби.

🔻З огляду на відсутність балансоутримувача гідротехнічної споруди для безпечної експлуатації та унеможливлення надзвичайної ситуації, викликаної можливим погіршенням стану споруди, комісія вважає за доцільне звернутися до БУВР середнього Дніпра з пропозицією розгляду питання взяття на баланс цього водного об’єкта.