Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Вчора, 29 червня з офіційним візитом Макарів відвідала Клое Алліо – керівник відділу економічної співпраці, енергетики, інфраструктури й довкілля в представництві Європейського Союзу в Україні та представники Північної екологічної фінансової корпорації NEFCO.

Щиро вдячні делегації за те, що максимально оперативно відреагували на наше звернення.

Під час зустрічі Вадим Токар розповів присутнім про руйнування, які зазнала наша громада внаслідок збройної агресії російської федерації. Окремо дякуємо Роману Зваричу, який долучився до процесу відновлення нашої громади та презентував гостям власний комплексний план «Rebuild Makariv».

На власні очі гості побачили наслідки військових злочинів в Макарові, зокрема, відвідали заклади дошкільної освіти «Теремок» та «Барвінок», які повністю знищені окупантами та пошкоджений лікувальний корпус Макарівської БЛІЛ.

У підсумку селищний голова наголосив, що ми не втрачаємо жодної можливості розповісти про масштаби руйнування у Макарівській громаді та просити підтримки й допомоги у міжнародної спільноти, зацікавлені співпрацювати з усіма, хто готовий нам допомагати, і що селищна рада забезпечує для цього необхідні умови.

«Ми вражені тим, наскільки швидко ви готові відновити інфраструктуру міста. Ми докладемо максимум зусиль, щоб якомога швидше надати вам в цьому допомогу», – зазначила керівниця відділу економічної співпраці, енергетики, інфраструктури й довкілля в представництві Європейського Союзу в Україні.

Відродимось 🇺🇦