Шановні жителі сіл Маковище та Вишеград, долучайтесь до обговорення кандидатури Радченко Олени Олександрівни на посаду старости Маковищанського старостинського округу!

З 28 по 30 листопада 2021 року проводитиметься громадське обговорення кандидатури Радченко Олени Олександрівни на посаду старости Маковищанського старостинського округу шляхом опитування жителів сіл Маковище та Вишеград у формі подвірного обходу, який здійснюватиме Король Віра Іванівна.

Віддати свій голос за подану кандидатуру можуть жителі сіл Маковище та Вишеград, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, шляхом заповнення підписних листів на підтримку внесеної кандидатури старости. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом.

Для реєстрації та участі в громадському обговоренні необхідно мати при собі паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Додаткову інформацію про проведення громадського обговорення можна отримати за телефоном
(04578) 5-28-43
або надіслати повідомлення на електронну пошту:
info@makariv-rada.gov.ua

Нижче пропонуємо Вам ознайомитися з кандидатом на посаду старости Маковищанського старостинського округу.

Організаційний комітет