Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відповідно до вимог ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання від 13 квітня 2021 року №03-13/1114/21 Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області, з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території на яку поширюється юрисдикція Макарівського районного суду Київської області, Бучанська районна рада формує список присяжних для Макарівського районного суду Київської області.

Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

Не включаються до списків присяжних громадяни:
1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
3) які мають не зняту чи не погашену судимість;
4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
7) особи, які не володіють державною мовою.

Усіх бажаючих бути присяжними, просимо звертатися до виконавчого апарату Бучанської районної ради Київської області за адресою: вулиця Інститутська, будинок 22, місто Буча,
та подати такі документи:
1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Макарівського районного суду Київської області (згідно доданого зразка).
2. Ксерокопії паспорта громадянина України ( 1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання) або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
3. Документ, що підтверджує відсутність судимостей;
4. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
5. Згода на обробку персональних даних(включена до заяви).
6. Автобіографію

Довідки за телефоном: 097-120-36-39