Фізична особа-підприємець Зінченко Денис Васильович (юр. адреса: 22500, Вінницька обл., м. Липовець, вул. Василя Липківського, 4/1) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в Департаменті екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації для промислового майданчика «Пекарня», що розташований по вул. Житомирська, буд. 1-А в с. Березівка, Макарівської територіальної громади, Бучанського району, Київської області. Джерелами викидів є: димова труба від твердопаливного котла марки Altep Duo Plus, димова труба від твердопаливного водогрійного котла з бойлером для води, димові труби від хлібопекарних печей (10 од).

Обсяги викидів забруднюючих речовин становлять (т/рік):
Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом (0,16079),
Оксиди азоту (в перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) (0,42039),
Вуглецю оксид (1,4166), Діоксид сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки (0,08765),
НМЛОС (0,17989), парникові гази при спалюванні палива: метан (0,03625),
Азоту (1) оксид N2O, вуглецю діоксид (вуглекислий газ) (487,64396).

Валовий викид забруднюючих речовин становить 489,9744т/рік. На період проведення робіт з обґрунтування обсягів викидів для отримання Дозволу, згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, установлено, що концентрації забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів не перевищують нормативних значень граничнодопустимих концентрацій (ГДК) забруднюючих речовин і є допустимим та безпечним для здоров’я людей.

!!!Зауваження та пропозиції надсилайте в місячний термін після публікації до Київської обласної військової адміністрації за адресою: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, буд.1, телефон: (044) 286-84-11.

Публікація в газеті «Бучанські новини» , що надійшла в тираж 08.12.2022