Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода
 1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Макарівської селищної ради; 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30.
 2. Підстава для проведення конкурсу:
  Рішення виконавчого комітету Макарівської селищної ради від 17.08.2021 № 136 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів в смт Кодра Макарівської селищної ради Київської області».
 3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:
  Місце проведення конкурсу: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, адмінприміщення Макарівської селищної ради (кабінет заступника селищного голови).
  Дата та час проведення конкурсу: 23 вересня 2021 року о 10 год. 00 хв.
  Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: секретар комісії, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту, зв’язку та цивільного захисту Макарівської селищної ради Коваль Галина Миколаївна, тел.: (04578) 5-29-76.
 4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
  4.1. Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами та які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
  4.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості контейнерів для сміття та спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.
  4.3. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.
  4.4. Можливість підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.
  4.5. Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті.
  4.6. Можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.
  4.7. Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів.
  4.8. Вартість надання послуги з вивезення побутових відходів (розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат для формування тарифу на послуги в гривнях за 1 м3).
  4.9. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.
  4.10. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
 5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
  Орієнтовна площа забудованої території населеного пункту 490,850 га.
  Вулично-дорожня мережа: кількість вулиць та провулків – 32, загальна протяжність – 25,8 км, у т.ч. з твердим покриттям – 6,8 км.
  Чисельність наявного населення – 1530 осіб..
 6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
  Багатоквартирні житлові будинки: кількість квартир – 234, кількість мешканців – 456 осіб.
  Житлові будинки присадибного типу: загальна кількість домогосподарств – 868, кількість жителів – 1074.
  Графік вивезення ТПВ: один раз на два тижні.
  Підприємства, установи та організації:
  Послуги з вивезення твердих побутових відходів надаються ТОВ «Екосервіс Груп», ФОП Непийвода М.О. 23 підприємствам, установам та організаціям, що розташовані на території смт Кодра.
 7. Характеристика об’єкта утилізації відходів:
  Власного сміттєзвалища чи полігону твердих побутових відходів Макарівська селищна рада не має.
 8. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:
  Місце: адмінприміщення Макарівської селищної ради, вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Київська обл., 08001.
  Спосіб: через загальний відділ Макарівської селищної ради або поштою.
  Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій: до 16 год. 30 хв. 22 вересня
  2021 року.
  Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам, які їх подали.
 9. Спосіб і місце отримання конкурсної документації:
  У зв’язку з карантином, конкурсну документацію можна отримати в електронному вигляді, направивши відповідний запит на електронну пошту Макарівської селищної ради за адресою: info@makariv-rada.gov.ua.»
  Оплату гарантуємо.