Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних/волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі.

Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

✍️ У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

📌 Збір конкурсних заявок триватиме до 30 квітня 2023 року!

🖇 Додаткову інформацію про умови участі у конкурсі, перелік номінацій можна переглянути на офіційному сайті Оргкомітету за посиланням: https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html