Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Для ліквідації наслідків бойових дій на Київщині у квітні цього року з резервного фонду держбюджету виділено 400 мільйонів гривень, частина з них спрямовується на відновлення об’єктів соціальної інфраструктури та, безпосередньо, закладів освіти.

Першочерговому відновленню підлягають ті заклади, що зазнали незначних ушкоджень. На них ведуться роботи із заміни вікон, дверей, ремонту покрівлі. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

«Ремонтні роботи в закладах освіти відбуваються за кошти з резервного фонду держбюджету, що виділили для оперативного відновлення Київської області. Перед нами стоїть завдання відновити якомога більше закладів освіти до осені та забезпечити належні умови навчання для наших дітей», – прокоментував Олексій Кулеба.

Також він зазначив, що у пристоличному регіоні постраждало 209 закладів освіти. Із них: 121 заклад загальної середньої освіти, 67 – дошкільної освіти, 7 – фахової передвищої освіти, 7 – позашкільної освіти, 5 – професійно-технічної освіти, 2 – інклюзивно-ресурсні центри. Від загальної кількості пошкоджених закладів освіти: повністю зруйновані – 11, потребують капітального ремонту – 52, підлягають поточному ремонту – 146.

Крім того, відновлювальні роботи тривають у 29 закладах освіти в Бучанській, Баришівській, Бородянській, Великодимерській, Димерській, Іванківській, Макарівській та інших громадах.

Із них поточні ремонтні роботи вже завершені на трьох об’єктах Бучанського району, а саме в:
– Макарівському ліцеї №2 Макарівської селищної ради;
– Пісківському ліцеї Пісківської селищної ради;
– Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дитячому садку в с. Мигалки.

Також голова Київської ОВА зазначив, що станом на сьогодні пакети документів щодо ремонту 54 закладів освіти, серед яких 17 дитячих садків та 37 шкіл, перебувають на погодженні в Міністерстві розвитку громад та територій України.