Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Реєстрація прав на нерухоме майно через портал Дія з кожним днем набуває популярності. Це стосується прав, які виникли та були зареєстровані до 01 січня 2013 року, коли було запроваджено Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Дана послуга вже доступна і у Київській області. Мешканці можуть зареєструвати свою нерухомість онлайн.

ℹ️ Зареєструвати нерухомість на порталі Дія можна за кілька кліків:
▶️ на порталі Дія обрати послугу «Державна реєстрація прав на нерухоме майно»;
▶️ внести необхідну інформацію та скани документів;
▶️ підписати заяву електронним підписом.

Після цього реєстратор самостійно надішле запит у БТІ, а потім внесе дані у реєстр. Про результат вас повідомлять листом на електронну пошту.

Реєстрація нерухомості є підтвердженням, що саме ви — законний власник нерухомого майна. Тож, шахраї не зможуть підробити документи і привласнити його собі.

А в умовах повномасштабної війни онлайн-реєстрація майна набула ще більшої актуальності. Адже чимало архівів бюро технічної інвентаризації (БТІ), де зараз і зберігається більшість відомостей про нерухомість, знищили або розікрали окупанти.

ℹ️ Які найпоширеніші причини відмов у онлайн-реєстрації нерухомості:
▶️ відсутні необхідні для реєстрації державних прав документи;
▶️ право власності вже зареєстровано;
▶️ право власності виникло після 2013 року;
▶️ для реєстрації права власності, що належить на праві спільної-сумісної власності, необхідно звернутися всім співвласникам;
▶️ розбіжності в адресі об’єкту нерухомого майна.

Внесення відомостей в електронний реєстр допоможе максимально убезпечити ваші дані. Інформація ніколи не загубиться і не буде знищена, на відміну від паперових архівів.