Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Електронне звітування – це зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами. Основні переваги подачі звітності в електронному вигляді – мінімальна затрата часу на заповнення податкових бланків, подання звітності з будь-якого місця, де є доступ до мережі Інтернет, вибір зручного часу для звітування та гарантія перевірки на наявність арифметичних помилок. Також, подача звітності в електронному вигляді позбавляє ризиків зараження на COVID-19 при відвідуванні ЦОП ДПІ.

Для подання звітності в електронному вигляді платник може використовувати модернізований електронний сервіс «Електронний кабінет платника».

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС з використання електронного цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

У центрі обслуговування платників податків Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області організовано робоче місце, де платник самостійно, або за допомогою фахівця ЦОП може подати звітність в електронній формі через «Електронний кабінет». Платнику на прикладі показують всі етапи роботи в «Електронному кабінеті» – від отримання КЕП до надсилання звітності. У ході спілкування, платники отримують вичерпні відповіді на питання, які виникають при роботі в «Електронному кабінеті».