24 вересня виповнилось рівно півроку, як не стало старости села Мотижин Ольги Сухенко, її чоловіка Ігоря та сина Олександра.

25 вересня Саші виповнилося б 26 років…

Вони не покинули своє село, допомагали односельчанам та ЗСУ всім чим могли. Ольга Петрівна кожного дня була на зв‘язку аж до 23 березня.

24-го березня їх не стало. Сім’ю Сухенків було жорстоко вбито російськими окупантами.

Вшановуючи пам’ять героїв, у суботу, 24 вересня, пройшов перший Футбольний Кубок пам‘яті сім‘ї Сухенків у с. Мотижин.

Ініціаторами проведення стали донька Ігоря Васильовича та Ольги Петрівни – Олена, Макарівська селищна рада, ФСК «Макарівська громада» в особі Олександра Богдюка, Сергій Голік, Олександр Нігруца та староста Мотижинського старостинського округу Микола Курач.

На полі, де грав Олександр та його батько, збірні команди вшанували пам‘ять героїв.

Місця розподілились наступним чином:
🥇«Макарів»
🥈 «Мотижин»
🥉 «Копилів»

Світла пам‘ять героям. Пам’ятаємо кожного, хто загинув, захищаючи нашу рідну Україну!

Переможемо! 🇺🇦