Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Нещодавно за участі начальника Макарівської ДПІ ГУ ПС у Київській області Лілії Джиги відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо переваг користування електронними сервісами ДПС України , «Моя податкова» та Електронний кабінет.

Лілія Джига наголосила дозвонювачам, що для зручності платників податків Державною податковою службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника» , скористатись яким можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт-пристроїв, сервіс працює безкоштовно. За допомогою цього сервісу можливо сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності та інше.

Також було доведено до платників податків, що за допомогою застосунку «Моя податкова» користувачі мають можливість бачити інформацію про об’єкти оподаткування, направляти запит та отримувати відомості про суми виплачених доходів. Громадяни також можуть подати податкову декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки, сплатити податки з використанням платіжних систем, тощо.

В ході спілкування платники податків отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання.