Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

22 березня відбулася історична і по-справжньому доленосна для нас подія, якій передували багато перемовин, зустрічей та обговорень.

🇪🇺 🤝🇺🇦 До Макарова прибули Посол Матті Маасікас, Голова Представництва ЄС в Україні, Хлої Алліо, керівник відділу програм допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні та Станіслав Тошков, координатор сектору економічної співпраці та співробітництва з міжнародними фінансовими установами Представництва ЄС в Україні для підписання угоди вартістю понад 15 мільйонів євро, які будуть спрямовані на будівництво двох зруйнованих внаслідок збройної агресії рф садочків, капітального ремонту Макарівського ліцею № 2, терапевтичного та поліклінічного корпусів нашої лікарні.

Представники ЄС відмітили, що розмір цього контракту є найбільшим серед усіх угод між ЄС та місцевими громадами в Україні.

Я щиро вдячний нашим міжнародним партнерам за високу довіру та значущий вклад у відбудову Макарівщини. Переконаний, що за такої підтримки з боку ЄС ми зможемо якнайшвидше подолати наслідки збройної агресії рф.