За період січень-жовтень платники Київщини спрямували до Державного бюджету 7 мільярдів гривень податку на додану вартість. Про це повідомила начальника ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Зокрема, вона підкреслила, що такий показник збільшився на 15%, що у грошовому вираженні дорівнює 900 млн грн додаткових для казни коштів.
Найбільші суми до бюджету перерахували платники Бучанського району – 2 млрд грн, Броварського – 1,3 млрд грн та Білоцерківського – 1 мільярд гривень.
Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що у разі перетворення юридичної особи – платника ПДВ, або зміни даних про платника ПДВ, які стосуються податкового номера та/або найменування (прізвища, імені та по батькові) та не пов’язані з ліквідацією або реорганізацією платника ПДВ, а також встановлення розбіжностей чи помилок у записах реєстру платників ПДВ, проводиться перереєстрація платника ПДВ.
Протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ або виникли інші підстави для перереєстрації, платник ПДВ подає заяву для перереєстрації.
Для прискорення процедури перереєстрації рекомендуємо платнику ПДВ подати до контролюючого органу засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» реєстраційну заяву за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».