Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

ДТЕК Київські регіональні електромережі запустив нову функцію на власному сайті. За її допомогою клієнти можуть повідомити про виявлені гнізда лелек на електроопорах та стан птахів в них. Цей новий функціонал стане важливим інструментом у захисті птахів та попереджені відключень світла у клієнтів через обвалення гнізд на електричні дроти. Компанія розробила його в рамках власного еколого-просвітницького проєкту #Лелеченьки, який вже допоміг захистити понад 10 тисяч білих лелек в Україні.

Нова функція на сайті (https://www.dtek-krem.com.ua/ua/lelechenki) ДТЕК Київські регіональні електромережі «#Лелеченьки: передай інформацію про гніздо» дозволить клієнтам повідомити про виявлені гнізда на електричних опорах та надати інформацію про кількість та стан птахів у ньому. Це допоможе енергетикам оперативно дізнаватися де саме з’явилися нові гнізда, щоб в подальшому укріплювати їх спеціальними захисними платформами, а також передавати важливі дані про лелек орнітологам-науковцям. Укріплення гнізд дозволяє захистити лелек від ураження струмом або загибелі через руйнування гнізда. А також попередити аварії на лініях та відключення світла у клієнтів.

Щоб передати інформацію про виявлене гніздо необхідно:
1. перейти на сайт ДТЕК Київські регіональні електромережі та відкрити розділ «#Лелеченьки: передай інформацію про гніздо»;
2. натиснути кнопку «Детальніше», заповнити форму та відправити її.

Після отримання та перевірки інформації енергетики, в разі такої необхідності, перенесуть гніздо на захисну платформу.