Нещодавно працівниками Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області проведено семінар – практикум щодо подання звітності платниками єдиного податку за допомогою електронних сервісів.

Начальниця Макарівської ДПІ Лілія Джига розповіла платникам про порядок заповнення та подання податкової декларації платника єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки доходу, визначеного у відповідності до ст. 292 глави 1 розд. XIV ПКУ.

Очільниця звернула увагу, що платники єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки доходу зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для місячного податкового (звітного) періоду.

Суб’єкти господарювання отримали практичну допомогу при формуванні звітних документів та накладанні електронного цифрового підпису.

Лілія Джига нагадала, що основними перевагами подання платниками податків звітності в електронному вигляді є економія часу на її подання, постійне оновлення програмного забезпечення відповідно до останніх змін у податковому законодавстві, арифметичний контроль за показниками податкової звітності, автоматичне створення архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Під час спілкування Лілія Джига ознайомила присутніх з окремими питаннями декларування громадянами доходів за 2022 рік.

Наприкінці заходу присутні отримали відповіді на всі поставлені запитання.