Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

З метою посилення роз’яснювальної роботи з платниками податків з питань новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» працівнниками Макарівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області проведено чергову зустріч з фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку ІІ групи в торгівельних центрах смт. Макарів.

Під час заходу начальник ДПІ Лілія Джига проінформувала суб’єктів господарювання, що у зв’язку з набранням чинності з 01 серпня 2023 року Закону № 3219 внесено зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Очільниця акцентувала увагу присутніх, що податковою службою розроблено відповідне програмне забезпечення і надається воно платникам безкоштовно, а завантажити його можна на телефон, планшет чи ноутбук. При цьому, реєстрація як РРО, так і ПРРО здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.

Крім того, платники отримали друковану продукцію з даного питання.