Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори (так звана податкова амністія) триватиме до 1 березня поточного року.

Відповідна Декларація подається в електронному вигляді за формою затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.08.2021року №439.

Звертаємо увагу громадян, що у банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України) розміщено приклади заповнення одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Ознайомитися з покроковою інструкцією створення та відправки декларації з використанням Електронного кабінету можна за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/deklaratsiya/pokrokova-instruktsiya/.