Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Макарівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що у 2023 році фізичні особи – підприємці другої–четвертої груп, які здійснюють готівкові розрахунки, та ті, які здійснюють продаж підакцизної продукції, зобов’язані використовувати РРО або ПРРО. Крім цього, суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у населених пунктах з чисельністю населення більше 25 тисяч осіб обов’язково повинні застосовувати ще й платіжні термінали.

Реєстрація програмного РРО здійснюється на підставі заяви за формою № 1-ПРРО, яку необхідно подати в електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків через Електронний кабінет з використанням цифрового підпису. Крім того, щоб зареєструвати програмний РРО, суб’єкту господарювання необхідно перебувати на обліку в контролюючому органі.

Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись програмний РРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган, подавши повідомлення за формою № 20-ОПП.