Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода
  1. Повна назва документа державного планування.
    «Внесення змін (коригування) детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в с. Колонщина Київської області (з метою розміщення комплексу виробничо-складських будівель, IV-V класу санітарної класифікації, з об’єктами адміністративно-господарського призначення та інженерної інфраструктури)» (далі – ДПТ)

ДПТ є документом державного планування місцевого рівня, який підлягає стратегічній екологічній оцінці відповідно до аб.2 п.1. ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Розділ «Охорона навколишнього природного середовища», що розробляється у складі містобудівної документації, одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку (п.4. ст.2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

Метою ДПТ є визначення функціонального призначення, параметрів забудови земельних ділянок з метою обґрунтування будівництва сонячної електростанції та встановлення її впливу на існуючі показники прилеглої території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства задля залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.
    Макарівська селищна рада Київської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури
Відповідно до п. 4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) розпочато з 21 лютого 2024 року та триватиме до 21 березня 2024 року;

б) способи участі громадськості

надання письмових зауважень і пропозицій:
Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) на адресу Макарівської селищної ради: 08001, Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30 та на e-mail: makrada@ukr.net. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду. Відповідальний за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Макарівський селищний голова. За результатами розгляду Замовник (Макарівська селищна рада) враховує одержані зауваження та пропозиції або вмотивовано їх відхиляє.

– громадські слухання:
Проводяться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. Підстава розробки проєкту ДПТ та розділу «Охорона навколишнього природнього середовища» (звіту СЕО) – рішення Макарівської селищної ради «Про надання дозволів на розроблення та коригування детальних планів територій» № 563-22-VIII від 15.02.2023р. Вимоги до учасників – подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань
20 березня 2024 року о 14:00 за адресою: Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30 каб. №8.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
Макарівська селищна рада.

З проєктом ДПТ та розділом «Охорона навколишнього природнього середовища» (звітом СЕО) можна ознайомитись в приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Макарівська селищна рада Бучанського району (08001, Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30) або в електронному вигляді на e-mail: makrada@ukr.net.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення з 21 лютого 2024 року до 21 березня 2024 року. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Макарівська селищна ради: Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30, каб. 8.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – не потребує.

Повідомлення про оприлюднення

Звіт СЕО та ДТП