Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Відповідно рішення Макарівської селищної ради «Про надання дозволів на розроблення та коригування детальних планів території» № 563-22-VIII від 12.05.2023р., розробляється проект Внесення змін (корегування) детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в с. Колонщина Київської області який, на вимогу Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підлягає стратегічній екологічної оцінці (СЕО), звітом якої є розділ «Охорона навколишнього природнього середовища».

Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачає залучення громадськості до процесу СЕО.

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна в приміщенні Макарівської селищної ради за адресою: Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30 каб. №8 та на сторінці Макарівської селищної ради в мережі Інтернет: https://new.makariv-rada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції від громадськості щодо визначення обсягу СЕО приймаються у письмовому вигляді на адресу: 08001, Київська область, Бучанський район, смт. Макарів, вул. Димитрія Ростовського, буд. 30 та на e-mail: makrada@ukr.netпротягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення тексту заяви на офіційному веб сайті Макарівської селищної ради https://new.makariv-rada.gov.ua/ (09.11.2023)

Орган відповідальний за прийняття пропозицій та зауважень – Макарівська селищна рада.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки