Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території для розміщення АЗС та комплексу дорожнього сервісу, загальною площею 0,2000 га, що знаходиться поблизу с. Фасівочка в межах Макарівської територіальної громади Бучанського району Київської області (кадастровий номер 3222755100:08:007:0004)»

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Макарівська селищна рада інформує:

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Містобудівна документація «Детальний план території для розміщення АЗС та комплексу дорожнього сервісу, загальною площею 0,2000 га, що знаходиться поблизу с. Фасівочка в межах Макарівської територіальної громади Бучанського району Київської області (кадастровий номер 3222755100:08:007:0004)». Метою розроблення детального плану території є: визначення планувальної організації; визначення планувальних обмежень використання території, переважних та супутніх видів використання території, містобудівних умов та обмежень; визначення комплексності напрямів проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; організація транспортного і пішохідного руху; охорона і поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: відповідно до чинного законодавства.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 26.01.2023 р. та триватиме до 24.02.2023 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області (https://new.makariv-rada.gov.ua/), а також у приміщенні Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000 протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: адміністративне приміщення Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000.

Електронна адреса: makrada@ukr.net

Строк: з 26.01.2023 р. по 24.02.2023 р.;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: приміщення Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення території проектування містобудівної документації проведення транскордонних консультацій, не очікуються.

Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території для розміщення АЗС та комплексу дорожнього сервісу, загальною площею 0,2000 га, що знаходиться поблизу с. Фасівочка в межах Макарівської територіальної громади Бучанського району Київської області (кадастровий номер 3222755100:08:007:0004)»