Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території для реконструкції з добудовою виробничого приміщення на земельній ділянці площею 1,5259 га з кадастровим номером 322278201:01:002:0044 та цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для комерційного використання, розміщеної по вул. Механізаторів, 2-А в с. Копилів Бучанського району Київської області»

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Макарівська селищна рада інформує:

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Містобудівна документація «Детальний план території для реконструкції з добудовою виробничого приміщення на земельній ділянці площею 1,5259 га з кадастровим номером 322278201:01:002:0044 та цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для комерційного використання, розміщеної по вул. Механізаторів, 2-А в с. Копилів Бучанського району Київської області». Метою розроблення детального плану території є: визначення планувальної організації; визначення планувальних обмежень використання території, переважних та супутніх видів використання території, містобудівних умов та обмежень; визначення комплексності напрямів проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; організація транспортного і пішохідного руху; охорона і поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: відповідно до чинного законодавства.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 26.01.2023 р. та триватиме до 24.02.2023 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області (https://new.makariv-rada.gov.ua/), а також у приміщенні Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000 протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: адміністративне приміщення Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000.

Електронна адреса: makrada@ukr.net

Строк: з 26.01.2023 р. по 24.02.2023 р.;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: приміщення Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000.4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення території проектування містобудівної документації проведення транскордонних консультацій, не очікуються.


Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території для реконструкції з добудовою виробничого приміщення на земельній ділянці площею 1,5259 га з кадастровим номером 322278201:01:002:0044 та цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для комерційного використання, розміщеної по вул. Механізаторів, 2-А в с. Копилів Бучанського району Київської області»