Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки розміщеної за адресою: Київська область Бучанський район смт Макарів для будівництва сміттєсортувального комплексу»

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Макарівська селищна рада інформує:

 1. Повна назва документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та стислий зміст: Містобудівна документація «Детальний план території земельної ділянки розміщеної за адресою: Київська область Бучанський район смт Макарів для будівництва сміттєсортувального комплексу». Метою розроблення детального плану території є: визначення планувальної організації; визначення планувальних обмежень використання території, переважних та супутніх видів використання території, містобудівних умов та обмежень; визначення комплексності напрямів проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; організація транспортного і пішохідного руху; охорона і поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки.
 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: відповідно до чинного законодавства.
 3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  а) дата початку та строки здійснення процедури: з 15.12.2022 р. та триватиме до 13.01.2023 р.
  б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;
  г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Макарівської селищної ради (https://new.makariv-rada.gov.ua/), а також у приміщенні Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000 протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
  ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: адміністративне приміщення Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000.
  Електронна адреса: makrada@ukr.net
  Строк: з 15.12.2022 р. по 13.01.2023 р.;
  д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: приміщення Макарівської селищної ради, за адресою: вул. Димитрія Ростовського, 30, смт Макарів, Бучанський район, Київська обл., 08000.
 4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення території проектування містобудівної документації проведення транскордонних консультацій, не очікуються.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки розміщеної за адресою: Київська область Бучанський район смт Макарів для будівництва сміттєсортувального комплексу»