Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Служба автомобільних доріг у Київській області (код ЄДРПОУ 26345736) інформує про намір проводити планову діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Проект передбачає будівництво автомобільної дороги категорії 1-а з будівництвом комплексу необхідних транспортних споруд та інфраструктури: розв’язок у різних рівнях, шляхопроводів, естакад, мостових переходів, технологічних проїздів, пішохідних переходів, пішохідних і вело доріжок, тротуарів, біологічних переходів, структури штучного освітлення та систему шумозахисних екранів.
Будівництво Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на ділянці від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М06) планується у Бучанському районі Київської області.
В межах проекту буде здійснено реконструкцію та перевлаштування інженерних комунікацій, кабелів зв’язку, газо- та електромагістралей, меліоративної системи, очисних споруд дощового току. Роботи включатимуть підготовчий етап робіт, що передбачає, зокрема влаштування тимчасових споруд та безпосередньо роботи з будівництва.

Уci зауваження i пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, надсилати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Департаменту екологічної оцінки та контролю, відділу оцінки впливу на довкілля.

Поштова адреса:
03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.
Електронна пошта: OVD@mepr.gov.ua
тел./факс (044) 206-31-40, (044) 206-31-50
контактна особа: Котяш Лада Павлівна

Повний текст даного Повідомлення додається: