Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

ТОВАТИСТВО З ОБМЕЖЕНО ВІДПОВІДАЛЬНІІСТЮ «ОЙЛ ТРЕЙС» інформує про намір проводити планову діяльність та оцінку її впливу на довкілля.
Нафтобаза являє собою комплекс будівель, споруд та обладнання для приймання, зберігання та відпуску світлих нафтопродуктів (різних марок бензину «92», «95», а також ДП) на існуючому промисловому майданчику.
Комплекс нафтобази ТОВ « ОЙЛ ТРЕЙС» знаходиться за адресою: 08011, Україна, Київська обл., Макаріський р-н, с. Забуяння, вул. Незалежності, буд. 171. Земельна ділянка займає площу 2,5014 га, кадастровий номер 3222782300:14:003:0007, цільове призначення: для будівництва складу паливно-мастильних матеріалів
Планованою діяльністю є експлуатація комплексу нафтобази, зберігання нафтопродуктів в резервуарах загальним об’ємом 4950 м³. Нафтобаза являє собою комплекс споруд та обладнання для приймання, зберігання та відпуску світлих нафтопродуктів промисловому на існуючому промисловому майданчику. Загальна площа нафтобази становить 2,5014 га.
Середньомісячний об’єм прийому, зберігання та відпуску нафтопродукції — 10-12 тис. м³.
Нафтопродукти на підприємство постачаються залізничним та/або автомобільним транспортом. Для вивантаження світлих нафтопродуктів з цистерн у резервуари використовується вузол зливу нафтопродуктів. Відвантаження пального передбачено в автоцистерни за допомогою насосних установок для наливу.
Уci зауваження i пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, надсилати, протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення даного повідомлення, до Департаменту екології та природніх ресурсів Київської обласної державної адміністрації:
01004, м. Київ, вул. Басейна 1/2А.
email: dep_есо@koda.gov.ua
тел.(044) 279-01-58,
Ткаліч Ганна Іванівна

Повний текст даного Повідомлення додається: