Сьогодні відбулося позачергове засідання Макарівської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

✅ Учасники засідання обговорили ряд важливих питань, зокрема щодо посилення заходів по охороні громадського порядку та безпеки на вулицях, на територіях парків та скверів в темну пору доби у зв’язку із віяловими та аварійними відключеннями електропостачання.

✅ Заслухали представників комунальних підприємств про стан підготовки об’єктів комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року.

✅ Комісією прийнято рішення про створення оперативного штабу із забезпечення стабільного і безперебійного проходження осінньо-зимового періоду. Затверджено його склад, регламент роботи та інструкцію щодо обміну інформацією.

✅ Окрім того, на засіданні опрацювали питання про затвердження плану дій підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності щодо запобігання надзвичайним ситуаціям на території громади та визначено місця стоянки (накопичення) великовантажних транспортних засобів на автомобільних дорогах та ділянки доріг, на яких найбільш ймовірні утворення транспортних заторів внаслідок снігових заметів.