Враховуючи стрімке погіршення епідемічної ситуації у Київській області, сьогодні, 13 жовтня під головуванням Макарівського селищного голови Вадима ТОКАРЯ відбулося позачергове засідання Макарівської селищної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про протиепідемічний стан на території Макарівської громади пов‘язаний з гострою респіраторною хворобою Covid-19 проінформувала завідувач Фастівського районного відділу ДУ «Київський ОЦ КПХ МОЗ» Віра Ткаченко, яка зазначила, що випадки захворювання були зареєстровані у 45 населених пунктах з 49. Насторожує те, що захворюваність у нашій громаді зросла за останній тиждень на 116% та наголосила на тому, що у такій ситуації вкрай важливо дотримуватися усіх протиепідемічних заходів та за умови відсутності протипоказань – вакцинуватися!

Про стан захворюваності працівників, учнів та вихованців учбових та дошкільних закладів Макарівської селищної ради доповіла виконуюча обов‘язків начальника відділу освіти, молоді, фізичної культури і спорту Лариса Султанова.

Директор КНП «Макарівська БЛІЛ» Макарівської селищної ради Олексій Кравець повідомив про роботу лікарні як закладу для госпіталізації пацієнтів з Covid-19 та зазначив, що лікарня забезпечена усім необхідним для лікування таких хворих.

Шановні мешканці громади, велике прохання віднестися з порозумінням до протиепідемічних заходів, дотримуватись дистанції, використовувати захисні маски та антисептики для рук. Виконання цих простих правил допоможе убезпечити вас, ваших близьких та людей, які вас оточують, а також знизити ризики зараження коронавірусною інфекцією.