10 травня під головуванням Макарівського селищного голови Вадима Токаря відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Макарівської селищної ради.

✅ Члени виконавчого комітету схвалили нову цільову Програму з інфекційного контролю в КНП «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Макарівської селищної ради на 2023 рік, метою якої є забезпечення дотримання стандартів інфекційного контролю в первинній ланці медицини.

Зазначена Програма насамперед передбачає:
🔹 створення в медичних амбулаторіях нашої громади зон для видачі та прийому туберкульозних препаратів та забезпечення цих зон всім необхідним приладдям;
🔹 вжиття заходів запобігання поширенню в громаді небезпечних інфекційних хвороб.

✅ Члени виконавчого комітету внесли зміни до ряду цільових програм, зокрема, Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Макарівської громади, зміни до якої передбачають продовження робіт з відновлення зруйнованої і пошкодженої інфраструктури.

✅ Прийняли рішення щодо упорядкування видачі довідок про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

Довідка необхідна для подання на отримання пільг і житлових субсидій мешканцям нашої громади на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі.

На видачу таких довідок уповноважили Управління соціального захисту населення Макарівської селищної ради та старост старостинських округів.

✅ Також члени виконавчого комітету утворили Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Макарівській селищній раді, основним завданням якої є вирішення проблемних питань ВПО.

✅ Про виконання бюджету Макарівської селищної територіальної громади у І кварталі 2023 року перед членами виконавчого комітету прозвітувала начальник фінансового управління Тетяна Логвіна.

✅ З-поміж іншого членами виконавчого комітету прийнято рішення щодо присвоєння, зміни, коригування адрес об’єктам нерухомого майна, ряд рішень винесених на розгляд Комісією з житлових питань.

✅ Погоджено розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, надано дозволи на розміщення зовнішньої реклами.

✅ З метою захисту особистих та майнових прав, інтересів повнолітніх та неповнолітніх осіб прийнято рішення щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна повнолітній особі.