Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Сьогодні, в оперативному порядку, Вадим Токар, Макарівський селищний голова провів позачергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули нагальні питання для нашої громади.

Засідання традиційно розпочали з бюджетних питань. Зокрема, виділили кошти на відновлення об’єктів громади, що були пошкоджені внаслідок збройної агресії російської федерації, які надійшли нам у якості дотації з бюджету Київської міської ради. Також було виділено кошти з резервного фонду нашого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок збройноі агресії рф, та затвердили зміни до бюджету нашої громади на 2022 рік.

Також членами виконавчого комітету прийнято рішення щодо включення багатоквартирного житлового будинку № 64 по вулиці Димитрія Ростовського до Переліку потенційних аварійно-небезпечних об’єктів, які потребують часткового демонтажу, та підтримано рішення про його частковий демонтаж.

Окремим рішенням члени виконавчого комітету уповноважили членів Добровольчого формування №1 нашої громади на складання протоколів про адміністративні правопорушення, вчинені на території громади, що сприятиме підвищенню відповідальності фізичних та юридичних осіб за правопорушення в сфері благоустрою, захисту прав громадян на відпочинок та безпеку, боротьбі зі стихійними звалищами, захаращенням території громади.

У ході засідання прийнято також рішення про внесення змін до реєстру сімей, житло яких, знищене внаслідок бойових дій.

Також члени виконавчого комітету заслухали та прийняли рішення з житлових питань.