До уваги громадян та керівників підприємств, установ та організацій Макарівської селищної територіальної громади!

В той час, коли героїчні українські воїни на фронті боронять нашу Батьківщину від підлого і неадекватного сусіда, в умовах правового режиму воєнного стану, запровадженого у зв’язку із збройною агресією російської федерації проти Українського народу, забезпечення пожежної безпеки територій і об’єктів в Україні, ліквідація наслідків надзвичайних подій та ситуацій, в тому числі воєнного характеру, набуває рис загальнонародної справи.

Оперативність реагування на випадки займань і пожеж є головною запорукою збереження життя і здоров’я людей під час пожеж, попередження їх загибелі та травмування.

Право і обов’язок громадянського суспільства, кожного громадянина України, на участь у процесі забезпечення пожежної безпеки та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій реалізується, у тому числі, через участь в створенні підрозділів місцевої пожежної охорони та добровільної пожежної охорони, зокрема, аварійно-рятувальних підрозділів (пожежних команд, пожежних дружин).

Участь громадян у таких аварійно-рятувальних підрозділах є добровільною. Головна умова – відповідність критеріям, визначеним у Порядку утворення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної пожежної охорони.

Головне Управління ДСНС в Київській області організовує навчання членів аварійно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони в Київській області.

Прийом бажаючих навчатися визначено Правилами прийому до Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України із надзвичайних ситуацій на 2023 рік.

З Правилами прийому ви можете ознайомитися тут .