У рамках засідання «круглого столу», що нещодавно відбулося в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області обговорювались питання щодо переваг подачі електронної звітності та електронні сервіси ДПС. Особлива увага була націлена на « Електронний кабінет платника податків», умови його роботи та переваги.

Начальник ДПІ Лілія Джига наголосила присутнім, що переваги електронної звітності перед традиційним методом подання звітів це, насамперед, економія часу, вибір зручного моменту для подання звітності, наявність додаткових пріоритетів для усунення неточностей, наявність додаткових можливостей програми (підказок, нагадувань, консультацій, авто заповнення звітності), постійні оновлення, оперативний контроль стану та якості звітування, автоматичне формування електронного архіву.

Також під час зустрічі було роз’яснено платникам про переваги користування сервісом ДПС «Електронний кабінет платника», про можливості дистанційного спілкування з податковою службою засобами сервісів «InfoTAX»», на використання таких інформаційних ресурсів ДПС України, як: Facebook, Telegram-канал.

Наприкінці заходу учасники мали можливість задати питання, що їх цікавили та отримати на них кваліфіковані відповіді.  Круглий стіл пройшов у конструктивному форматі, що дозволило учасникам заходу обговорити проблеми, які виникають під час провадження діяльності.