Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Днями в Макарівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань застосування електронних сервісів ДПС платниками податків та порядок реєстрації РРО/ПРРО. На запитання додзвонювачів відповідала начальник ДПІ Лілія Джига.

Під час «гарячої лінії» посадовець надала роз’яснення стосовно порядку отримання інформації з приватної частини Електронного кабінету, зокрема: витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами; відомостей про суми отриманих доходів і утриманих податків; витягу платника єдиного податку; довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Також Лілія Джига детально роз’яснила платникам переваги використання ПРРО в порівнянні з звичайним реєстратором розрахункових операцій. Звернула увагу на спрощення введення номенклатури товарів. А при виборі програмного реєстратора фахівець порекомендувала програмне забезпечення від ДПС, адже воно безкоштовне, як і подальше його обслуговування.

Посадовець також розповіла про порядок сплати податків, зборів та платежів фізичними особами через меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету за допомогою платіжної карти або за допомогою QR-коду.

Платники також дізналися, що робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.

Платники податків, які зателефонували на «гарячу лінію», отримали фахові відповіді на всі запитання щодо заявленої теми.