Офіційний веб-сайт (в стадії розробки)
Погода

Інформаційне повідомлення про початок процедури громадського обговорення та про проведення громадських слухань до проєкту містобудівної документації місцевого рівні та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», ч. 10 ст.12 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку» та Постанови КМУ «Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», від 25.05.2011 № 555, Макарівська селищна рада повідомляє, що з 08 травня 2024 року по 08 червня 2024 року (включно) триватимуть громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів до проєкту містобудівної документації на місцевому рівні та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

Повна назва містобудівної документації про яку йдеться в повідомлені:
«Детальний план території для розміщення ресторанного комплексу на земельній ділянці площею 0,8000га, яка знаходиться по вул. Копилівській в с. Копилів Бучанського району Київської області. Кадастровий номер 3222783200:06:003:0011» – (далі ДПТ)

Замовником ДПТ є Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області.

Органом, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
є
Макарівська селищна рада Бучанського району Київської області.

Розробником ДПТ є ФОП Маркіна М.І.

Підстава розроблення: Рішення №563-22-VIІI від 12 травня 2023р. Макарівської селищної ради.

Метою та основним завданням
ДПТ є визначення планувальної організації та функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови, а також ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови, а також зміни цільового призначення земельної ділянки для містобудівних потреб тільки після затвердження відповідно до вимог чинного законодавства.

Мета стратегічної екологічної оцінки проєкту: сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я; інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування (далі – ДДП).

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

  • громадські слухання відбудуться 27 травня 2024 року о 15:00 годині
    у приміщенні Макарівської селищної рада за адресою: 08001, Київська область, Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, 30.

Доступ до матеріалів:
З містобудівною документацією, звітом про її стратегічну екологічну оцінку та наявною екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можливо ознайомитися у строк з 08 травня 2024 року по 08 червня 2024 року (включно) у приміщені Макарівської селищної ради: Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, 30 та на офіційному веб-порталі Макарівської селищної ради https://new.makariv-rada.gov.ua/. Окрім цього, повідомляємо, що у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами проєкту містобудівної документації, у т.ч. звітом про стратегічну екологічну оцінку до нього, на паперових носіях: 22-23 травня 2024 року з 10:00 год. до 16:00 год., 24 травня 2024 року з 18:00 год. до 19:00 год., 25-26 травня 2024 року з 13:00 год. до 14:00 год. за адресою: 08001, Київська область, Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, 30.

Способи участі:
Громадськість у межах строку громадського обговорення має право:

  1. Брати участь у громадських слуханнях.
  2. Подавати в письмовій формі (зокрема, в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту ДПТ та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

У громадських слуханнях можуть брати участь:

  • Громадськість;
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Увага! Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не нададуть підтверджуючих документів для забезпечення їх ідентифікації на громадських слуханнях – не розглядаються.

Зауваження та пропозиції (у письмовій формі) приймаються у строк 08 травня 2024 року по 08 червня 2024 року (включно).

Зауваження та пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника до Макарівської селищної рада за адресою: 08001, Київська область, Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, 30. e-mail: info@makariv-rada.gov.ua, або через національну онлайн-платформу ЕкоСистема : https://eco.gov.ua/.

Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку – не розглядаються.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: 08001, Київська область, Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, 30.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП – відсутня.

Відповідальна особа – Макарівська селищна рада/Євген Васильович Почупайло